Korona Hotelu Vinnica
Wybierz termin pobytu
Przyjazd
Wyjazd

Hotel Vinnica - sala konferencyjna - wynajem – Kraków, Wieliczka

line2

Hotel Vinnica pod Krakowem jest miejscem, w którym z powodzeniem zorganizują Państwo sesje szkoleniowe czy spotkania biznesowe – proponujemy wynajem sal konferencyjnych. Hotel Vinnica położony jest w doskonałej lokalizacji, w sąsiedztwie Kopalni Soli „Wieliczka” i jedynie 15 kilometrów od centrum stolicy Małopolski. Posiadamy doskonale przygotowane, pod kątem zaplecza technicznego, sale konferencyjne i szkoleniowe na wynajem, a także reprezentacyjne sale weselne.

SalA konferencyjnA w Hotelu Vinnica

Nasz hotel (Sygneczów pod Krakowem) dysponuje dwiema świetnie przygotowanymi salami konferencyjnymi na wynajem. Obydwie sale mogą jednocześnie pomieścić nawet 1000 osób. Każda sala konferencyjna jest w pełni wyposażona w profesjonalny sprzęt. Mamy również doskonałą propozycję dla tych z Państwa, którzy poszukują nieco mniejszej sali konferencyjnej w okolicach Wieliczki. W Hotelu Vinnica pod Krakowem znajduje się także mniejsza sala szkoleniowa, która umożliwia organizację bardziej kameralnych spotkań – dla około 30 uczestników. Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy również tych z Państwa, którzy poszukują sali weselnej na wynajem.

Profesjonalna organizacja konferencji i szkoleń

Oferowane przez nas sale konferencyjne, szkoleniowe i weselne na wynajem są w pełni wyposażone w niezbędny sprzęt. Nowoczesne wyposażenie umożliwia organizację spotkań biznesowych w sposób profesjonalny i na najwyższym poziomie. Sale można bez problemu zaaranżować tak, aby ustawienie stołów było nie tylko komfortowe dla uczestników spotkania, ale również sprzyjało ergonomii pracy. Hotel Vinnica zlokalizowany jest niedaleko miejscowości o dużym potencjale turystycznym – Wieliczki i Krakowa, co dla osób biorących udział w konferencji może stanowić dodatkowy walor.

Hotel Vinnica – miejsce sprzyjające spotkaniom biznesowym

Hotel Vinnica położony jest pod Krakowem (niedaleko centrum), tuż obok Wieliczki. Oferujemy nie tylko świetne zaplecze techniczne sal konferencyjnych oraz weselnych na wynajem, ale również komfortową bazę noclegową. Uczestnicy sesji szkoleniowych, spotkań integracyjnych i biznesowych mają do dyspozycji 23 pokoje i 3 apartamenty. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz spokojną atmosferę, sprzyjającą pracy.

korona

Hotel Vinnica

Sygneczów 1
32-020 Wieliczka