Korona Hotelu Vinnica
Wybierz termin pobytu
Przyjazd
Wyjazd

Hotel Vinnica - sala weselna - Kraków, Wieliczka

line2

OFERTA WESELNA

       
 
Ślub jest jednym z najważniejszych, ale i najpiękniejszych dni w całym życiu – młoda para zaczyna nowe, wspólne życie. Ceremonia zaślubin, przysięga małżeńska, wymiana obrączek, a w końcu wspólne świętowanie tego szczególnego wydarzenia wraz z rodziną i najbliższymi należą do niezapomnianych przeżyć. Organizacja uroczystości i sala bankietowa, w której odbywa się przyjęcie weselne, zasługują na specjalną oprawę i powinny być perfekcyjne. Hotel Vinnica, położony pod Krakowem, tuż obok Wieliczki, serdecznie zaprasza wszystkich narzeczonych, którzy chcą uczcić ten dzień w sposób wyjątkowy. W naszym hotelu znajdą Państwo przepiękne sale weselne na wynajem, umożliwiające organizację wspaniałej, niezapomnianej uroczystości.
Sala weselna w Wieliczce

SalA weselnA w Hotelu Vinnica

Hotel Vinnica położony jest w Sygneczowie pod Krakowem – urokliwej miejscowości, tuż obok Wieliczki. Dysponujemy dwiema wytwornymi salami weselnymi na wynajem, które umożliwiają organizację nawet najbardziej wytwornego przyjęcia. W zależności od preferencji mogą Państwo wybrać Salę Szampańską, przestronną, zwieńczoną kopułami, o powierzchni ponad 750 m2, lub zaaranżowaną na XIX-wieczną winnicę Salą Porto, o powierzchni ponad 450 m2. Obydwie sale na wynajem w naszym hotelu są klimatyzowane, dzięki czemu, przez cały czas trwania uroczystości weselnych, możliwe jest utrzymanie komfortowej temperatury. Zachęcamy narzeczonych z Wieliczki, Krakowa, ale również z innych miejscowości, do powierzenia nam organizacji tego wyjątkowego dnia. Jeśli marzą Państwo także o hucznym obchodzeniu późniejszych jubileuszy, nasza sala na rocznicę nada się idealnie. 

 

Wyjątkowa oprawa wyjątkowej uroczystości

Hotel Vinnica w Wieliczce pod Krakowem gwarantuje organizację uroczystości weselnych na najwyższym poziomie. Przestronna, klimatyzowana sala weselna przygotowana jest ze szczególną starannością i z dbałością o szczegóły. O to, by para młoda i goście weselni czuli się wyjątkowo przez całą uroczystość, dba profesjonalna obsługa. Nasza hotelowa restauracja przygotowuje, pod okiem szefa kuchni, specjalne dania, które zachwycą podniebienia wszystkich weselników. Goście mają do dyspozycji bazę noclegową - 24 pokoje oraz 2 apartamenty. Hotel Vinnica pod Krakowem zaprasza do wspólnego świętowania do białego rana. Dzięki nam Twoje wesele będzie naprawdę wyjątkowe.


 

 

 

Organizacja wesela w Wieliczce 


Hotel VINNICA

 

Sygneczów 1 

32-020 Wieliczka

Organizacja Przyjęć Weselnych   

 +48 662 032 061

 
kontakt@hotelvinnica.pl
 

ZOBACZ NASZĄ WIZYTÓWKĘ NA PORTALU:

(*) - Wypełnij wymagane pola

korona

Hotel Vinnica

Sygneczów 1
32-020 Wieliczka