Korona Hotelu Vinnica
Wybierz termin pobytu
Przyjazd
Wyjazd

Pierwsza Komunia - przyjęcia w restauracji Hotelu Vinnica

line2

Pierwsza komunia jest wielkim przeżyciem zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców oraz całej rodziny. To szczególny dzień, który powinien być spędzony w gronie najbliższych, w miłej i radosnej atmosferze. Samodzielne przygotowanie tak ważnej uroczystości stanowi duże wyzwanie i nie sprzyja świętowaniu wolnemu od stresu, dlatego proponujemy Państwu zorganizowanie komunii w salach restauracji Hotelu Vinnica (Wieliczka, okolice Krakowa). Dołożymy wszelkich starań do tego, aby przyjęcie komunijne sprostało wszelkim oczekiwaniom, a Państwo mogli odpowiednio uczcić to doniosłe wydarzenie.

KOMUNIA W RESTAURACJI HOTELU VINNICA W SYGNECZOWIE

Hotel i restauracja Hotelu Vinnica położone są w przepięknej okolicy, niedaleko Kopalni Soli „Wieliczka”, jedynie 15 km od centrum Krakowa. Zieleń otaczająca hotel pozwala na zaczerpnięcie świeżego powietrza w trakcie przyjęcia. Dysponujemy dwiema eleganckimi, klimatyzowanymi salami bankietowymi (Sala Szampańska i Sala Porto), w których zorganizować można nie tylko komunię, ale i każdą inną imprezę okolicznościową, np. wesele, chrzciny czy bankiet firmowy. Przyjęcia komunijne w restauracji Hotelu Vinnica w Wieliczce koło Krakowa przygotowujemy w oparciu o Państwa wskazówki i indywidualne preferencje. Zawsze staramy się, aby organizowane przez nas uroczystości zapadły miło w pamięci wszystkim zaproszonym gościom.

MENU KOMUNIJNE

W restauracji Hotelu Vinnica dbamy o wszystkie detale, które razem składają się na perfekcyjne przyjęcie. Zapewniamy profesjonalną obsługę, troszczymy się o miłą atmosferę, pilnujemy, by uroczystość przebiegała bez zakłóceń. Starannie przygotowujemy komunijne menu. Wszystkie potrawy powstają ze świeżych i ekologicznych produktów, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Mamy nadzieję, że nasze dania i desery uświetnią każde przyjęcie komunijne i będą stanowić dodatkową atrakcję. Zapraszamy do współpracy z restauracją Hotelu Vinnica wszystkich z okolic Wieliczki, Krakowa i nie tylko.

korona

Hotel Vinnica

Sygneczów 1
32-020 Wieliczka