Korona Hotelu Vinnica
Wybierz termin pobytu
Przyjazd
Wyjazd

Sala na chrzciny - restauracja Hotelu Vinnica

line2

Chrzest to jedna z ważniejszych rodzinnych uroczystości i doskonała okazja do tego, aby spotkać się w gronie najbliższych i wspólnie świętować. Przygotowanie samych chrzcin i uroczystego obiadu jest czasochłonne i pracochłonne. Właśnie dlatego warto zdecydować się na przyjęcie w sali restauracyjnej – w odpowiednio przygotowanym lokalu, ze starannie dopracowanym menu i z obsługą, która zadba o doskonałą atmosferę i o to, by przyjęcie z okazji chrztu spełniało wszystkie oczekiwania Państwa oraz zaproszonych gości. Jeśli szukają Państwo lokalu w okolicach Wieliczki i Krakowa, w którym można zorganizować chrzciny, zapraszamy do zapoznania się z ofertą restauracji Hotelu Vinnica.

CHRZCINY W WYJĄTKOWEJ ATMOSFERZE

Organizacja przyjęcia z okazji chrztu w sali restauracji Hotelu Vinnica (Wieliczka, okolice Krakowa) pozwoli Państwu skupić się w tym dniu na tym, co najważniejsze – na dziecku i gościach zamiast na sprawach organizacyjnych. Nasza sala na chrzciny przystosowana jest zarówno do przyjęć, na które zaproszona jest duża liczba gości, jak i do bardziej kameralnych spotkań, w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Dysponujemy dwiema eleganckimi salami bankietowymi. Dbamy o to, by stoliki oraz sale w lokalu podczas przyjęcia z okazji chrztu były odpowiednio przygotowane. Kucharze z naszej restauracji przygotowują wyjątkowe potrawy i desery, które uświetnią uroczystość i zachwycą podniebienia gości.

ZAPRASZAMY DO RESTAURACJI HOTELU VINNICA

Restauracja Hotelu Vinnica znajduje się w Sygneczowie (okolice Krakowa), niedaleko Kopalni Soli „Wieliczka”. Organizujemy chrzciny, przyjęcia, ale również innych imprez okolicznościowych (wesela, komunie, jubileusze, bankiety). Posiadamy nowoczesne zaplecze hotelowe (komfortowo wyposażone pokoje i apartamenty). Sale, które oddajemy do Państwa dyspozycji, są klimatyzowane, co umożliwia utrzymanie komfortowych warunków podczas całej uroczystości. Wszystkich zainteresowanych organizacją przyjęcia z okazji chrztu w restauracji Hotelu Vinnica w Wieliczce, położonej w okolicach Krakowa, zachęcamy do kontaktu.

korona

Hotel Vinnica

Sygneczów 1
32-020 Wieliczka