Korona Hotelu Vinnica
Wybierz termin pobytu
Przyjazd
Wyjazd

Bankiety firmowe w Hotelu Vinnica

line2

Bankiet firmowy to doskonała do okazja integracji zespołu, nawiązania nowych relacji biznesowych, świętowania jubileuszu, zakończenia prac nad ważnym projektem czy podpisania intratnego kontaktu. Jednak bez względu na to, z jakiej okazji odbywa się taka impreza, musi być ona zorganizowana na najwyższym poziomie i z dbałością o każdy detal. Wyjątkowy bankiet firmowy lub inną imprezę firmową mogą Państwo zorganizować w Vinnicy w Wieliczce pod Krakowem. Do współpracy zapraszamy wszystkie firmy, zarówno te mniejsze, jak i większe przedsiębiorstwa, nie tylko z okolic Wieliczki, Krakowa i woj. małopolskiego, ale i z całej Polski.
 

Dwie przestronne sale bankietowe

Dysponujemy dwiema przestronnymi, klimatyzowanymi i bardzo eleganckimi salami bankietowymi. Sala Szampańska, o powierzchni ponad 700 m2, oraz nieco mniejsza Sala Porto, o powierzchni około 500 m2, doskonale nadają się do organizacji dowolnej imprezy firmowej.

Oferujemy kompleksową obsługę bankietów, dzięki czemu nie muszą Państwo martwić się o żadne sprawy organizacyjne. Odpowiednio, zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami klientów, przygotowujemy salę bankietową i dbamy o niepowtarzalne menu, które zachwyci gości. Zapewniamy także o profesjonalną obsługę kelnerską. Organizacja bankietu firmowego w Hotelu Vinnica w Wieliczce pod Krakowem to gwarancja udanej imprezy.
 

Imprezy firmowe pod Krakowem

Hotel Vinnica to idealne miejsce do organizacji bankietu lub innej, ważnej imprezy firmowej. Nasz hotel znajduje się w przepięknej, a jednocześnie bardzo wygodnej lokalizacji – w Sygneczowie pod Krakowem, zaledwie 15 kilometrów od centrum miasta, niedaleko jednej z największych atrakcji regionu, czyli Kopalni Soli „Wieliczka”. Goście bankietów i imprez mogą skorzystać z zaplecza hotelowego – nowocześnie i komfortowo wyposażonych pokoi oraz apartamentów. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, dotyczące organizacji bankietu firmowego w Hotelu Vinnica pod Krakowem, zapraszamy do kontaktu.

korona

Hotel Vinnica

Sygneczów 1
32-020 Wieliczka